Przejdź do treści

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Rekreacja

Cennik wypożyczalni

Sezon 2023

Rower wodny 4-osobowy 40 zł/godz.
Kajak 2-osobowy 40 zł/godz.
Deska SUP 40 zł/godz.
Łódź wiosłowa 4-osobowa 30 zł/godz.
Katamaran BLUE (max. 8 osób) 250 zł/godz.
1400 zł/dzień*
Katamaran BLACK (max. 8 osób) 280 zł/godz.
1600 zł/dzień*
Katamaran LUX (max. 10 osób) 350 zł/godz.
2500 zł/dzień*

*w godzinach otwarcia wypożyczalni: 10:00-18:00

Na terenie naszego obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego oferująca wiele różnorodnych propozycji takich jak rowery wodne, kajaki czy katamarany. Usługi te umożliwiają korzystanie w pełni z uroków mazur. Jako ośrodek znajdujący się nad samym brzegiem jeziora Śniardwy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – życzymy udanej żeglugi!

Wypożyczenie katamaranu – korzystna oferta

Oferujemy wynajem katamaranu na godziny lub cały dzień. W ramach naszej wypożyczalni proponujemy trzy warianty tego statku wodnego – BLUE, BLACK i LUX. Odkrywanie jeziora Śniardwy za pomocą tej jednostki pływającej to świetny sposób na komfortową żeglugę z większą grupą osób. Na pokład katamaranu dostępnego w wypożyczalni naszej Mariny wejdzie cała rodzina lub grupa znajomych – nasz sprzęt jest w stanie pomieścić 8 lub 10 osób, w zależności od wybranego wariantu.
Katamaran do wynajęcia w ramach usług naszej wypożyczalni to jednostka pływająca, która zapewnia stabilność i bezpieczeństwo na wodzie. Z tego powodu nadaje się ona nawet dla osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia z użytkowaniem tego typu sprzętu. Dzięki niskiemu zanurzeniu i możliwości płynięcia po płytkich wodach można odkrywać ukryte zatoczki, piękne plaże oraz unikalną faunę i florę jeziora. Wynajęcie katamaranu to doskonała rozrywka dla rodzin, grupy przyjaciół czy par.

Kajakiem przez Mazury

Nasza wypożyczalnia kajaków to doskonałe rozwiązanie dla miłośników bardziej aktywnego wodnego wypoczynku. Mazury stanowią prawdziwy raj dla kajakarzy, gdzie można spływać przez dziewicze jeziora i delektować się niezwykłą atmosferą i piękną naturą tego regionu. W ramach wynajmu kajaków na Mazurach nasza wypożyczalnia zapewnia w pełni sprawny sprzęt i niezbędne wyposażenie.

Odkrywanie mazurskich wód rowerami wodnymi

Rowery wodne na mazurach to doskonały sposób na aktywny wypoczynek nad wodą dla osób, które nie mają zbyt dużo doświadczenia w sportach wodnych. Są one wygodne i łatwe w obsłudze, co czyni je dostępnymi dla wszystkich grup wiekowych. Nawet dla początkujących mazurskie wody są przyjazne i bezpieczne, a pływanie po nich rowerem wodnym stanie się przyjemnym doświadczeniem.
Pracownicy naszej wypożyczalni sprzętu wodnego chętnie udzielą niezbędnych wskazówek i porad. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do państwa dyspozycji.