Przejdź do treści
Orzysz

Noclegi nad jeziorem niedaleko Orzysza

Wypoczynek na Mazurach dla wielu osób oznacza aktywne spędzanie czasu nad wodą – np. na kajakach, rowerach wodnych i nie tylko. Po zabawie warto jednak odpocząć, najlepiej w komfortowym hotelu lub domku letniskowym. Proponujemy więc nasze noclegi w pobliżu Orzysza! To miejscowość, która zachwyca przyjezdnych malowniczymi widokami na jezioro o tej samej nazwie. To miejsce warto dodać do swojego planu podróży podczas pobytu na Mazurach. My jednak zapraszamy do naszego hotelu niedaleko!

Domki letniskowe nad jeziorem

Podróż przez Warmię i Mazury – niezależnie od tego, czy szlakiem wodnym, czy lądem – to wspaniała przygoda. Zachęcamy do przekonania się o tym na własnej skórze! Wiele tutejszych miejscowości – takich jak Orzysz – jest pełnych restauracji, atrakcji i niesamowitych widoków. Zielone lasy pochylają się tutaj nad taflą jeziora, zachwycając pięknem i tworząc doskonałe tło do zdjęć. Orzysz to nie tylko malownicza miejscowość nad jeziorem, ale też kawałek historii Warmii i Mazur. W okolicy można znaleźć wiele zabytków, które opowiadają o bogatej przeszłości tego regionu. Miłośnicy kultury i historii z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Na nocleg natomiast zapraszamy do naszych sprawdzonych, pięknych domków i apartamentów. Nowe Guty to przyjazna miejscowość, z której łatwo dostać się do wielu popularnych mazurskich atrakcji. Zapraszamy!

Orzysz - hotel na Mazurach

Domki letniskowe i hotel nad jeziorem Śniardwy to doskonałe miejsce na wypoczynek w komfortowych warunkach. Jeden z dostępnych w hotelu apartamentów będzie doskonałym wyborem dla podróżującej pary, która chce spędzić przyjemny czas we dwoje. Rodziny lub grupy znajomych mogą natomiast skorzystać z wygodnych, w pełni wyposażonych domków. Jeden może pomieścić aż osiem osób! Zapewniamy wszystko, co potrzebne, by cieszyć się wyjazdem. Nasza Marina Śniardwy mieści się nad samym brzegiem jeziora Śniardwy w spokojnych Nowych Gutach. Sprawdź naszą ofertę!

Przystań dla żeglarzy
Domek 4-osobowy BASIC

Przytulny domek czteroosobowy z łazienką i klimatyzacją

Domek 6-osobowy BASIC

Przytulny domek sześcioosobowy z łazienką i klimatyzacją

Domek 4-osobowy SUPERIOR

Komfortowy domek sześcioosobowy z łazienką i klimatyzacją