Przejdź do treści

Pokoje i apartamenty

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy 24 pokoje o różnym standardzie

Zapraszamy do naszego hotelu na Mazurach, usytuowanego nad jeziorem Śniardwy. Zapewnimy Państwu niezapomniany wypoczynek oferując komfortowe pokoje oraz przytulne apartamenty na terenie obiektu. Wszystkie przestrzenie są w pełni wyposażone, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania naszych gości. Wybierz niezapomniane wakacje nad jeziorem w hotelu z plażą na Mazurach!

Pokój dwuosobowy BASIC

Przytulny pokój dwuosobowy z łazienką

Pokój dwuosobowy CLASSIC

Przytulny pokój dwuosobowy z łazienką, balkonem i klimatyzacją

Pokój dwuosobowy SUPERIOR

Przytulny pokój dwuosobowy z łazienką, balkonem i klimatyzacją. Z pokoju rozciąga się piękny widok na Jezioro Śniardwy.

Pokój dwuosobowy DELUXE

Komfortowy pokój dwuosobowy z łazienką, klimatyzacją i balkonem lub tarasem

Pokój dwuosobowy STUDIO CLASSIC

Komfortowy pokój dwuosobowy składający się z części dziennej oraz części sypialnianej, z łazienką, balkonem i klimatyzacją.

Pokój dwuosobowy STUDIO SUPERIOR

Komfortowy pokój dwuosobowy składający się z salonu oraz sypialni, z łazienką, balkonem i klimatyzacją. Z pokoju rozciąga się piękny widok na Jezioro Śniardwy.

Pokój trzyosobowy CLASSIC

Przytulny pokój trzyosobowy na poddaszu z zewnętrznym wejściem, z łazienką i klimatyzacją

Pokój czteroosobowy CLASSIC

Komfortowy pokój czteroosobowy z zewnętrznym wejściem, z łazienką i klimatyzacją

Pokój czteroosobowy SUPERIOR

Komfortowy pokój czteroosobowy z zewnętrznym wejściem, z łazienką, klimatyzacją i balkonem. Z pokoju rozciąga się przepiękny widok na Jezioro Śniardwy.

Apartament z antresolą

Komfortowy apartament z zewnętrznym wejściem składający się z salonu, kuchni, łazienki oraz sypialni na antresoli. Posiada klimatyzację oraz przepiękny widok na Jezioro Śniardwy


Hotel nad jeziorem na Warmii i Mazurach - indywidualny komfort dla każdego gościa

Nasza różnorodność pokoi do wynajęcia na Mazurach nad jeziorem pozwoli każdemu znaleźć idealną przestrzeń dla siebie. Dla par proponujemy przytulne pomieszczenia dwuosobowe, a dla rodzin - komfortowe opcje wieloosobowe. Goście mają duży wybór spośród różnych standardów dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb - od klasycznych pokoi z podstawowym wyposażeniem, po przestronne apartamenty nad jeziorem deluxe. W każdym przypadku standard i higiena utrzymywane są na wysokim poziomie. Sprawia to, że pobyt w naszym hotelu nad jeziorem na Mazurach to niezwykle odprężające i niezapomniane doświadczenie.