Przejdź do treści

Restauracja przy jeziorze Śniardwy

Wyśmienita kuchnia oraz piękny widok na Jezioro Śniardwy

Menu

Jeśli szukasz miejsca, w którym zaspokoisz swoje kulinarne pragnienia i napełnisz duszę spokojem i pięknem przyrody,  restauracja z widokiem na jezioro z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza marina oferuje wykwintną kuchnię w niepowtarzalnej atmosferze. Usytuowana w sercu urokliwego regionu Mazur, restauracja czerpie z otaczającej ją pięknej przyrody. Znajdując się tuż nad brzegiem jeziora, oferując gościom nie tylko niezapomniane doznania kulinarne, ale także możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków na rozległe Śniardwy. Malownicze zachody słońca z lampką wina i wyjątkową osobą przy stoliku to niezapomniany czas spędzony w naszej restauracji na Mazurach.

Restauracja w naszym hotelu to przede wszystkim wyśmienita kuchnia oraz piękny widok na Jezioro Śniardwy.

Serwujemy wykwintne dania, które zachwycą podniebienia każdego, z odwiedzających nas gości. Jak na marinę przystało, w naszej przytulnej przestrzeni uraczyć się można bogactwem ryb i owoców morza. Miłośnicy mięsnych lub wegetariańskich dań również nie będą głodni – zarówno nasze przystawki, jak i dania główne odznaczają się ogromną różnorodnością, dzięki czemu z pewnością trafią one w Twoje preferencje smakowe. W naszym menu Goście mogą znaleźć potrawy kuchni europejskiej, przygotowane z najlepszych produktów. Świeże składniki, które pochodzą od okolicznych dostawców, zapewniają wyśmienity smak potraw.

Restauracja nad jeziorem na Mazurach – wspaniałe dania i wykwintne alkohole

Restauracja przy jeziorze Śniardwy jest otwarta zarówno na spotkania towarzyskie większą grupą, jak i kameralne kolacje spędzone we dwoje. Nasz zespół sprawi, że każdy posiłek stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Oprócz wymyślnych potraw proponujemy także uzupełnienie zamówienia w postaci starannie wybranego wina. W ramach selekcja naszej restauracji na Mazurach posiadamy propozycje pochodzące z całego świata doskonale komponujące się z każdym daniem w karcie. Natomiast dla  miłośników kolorowych koktajli nasi barmani przygotowali orzeźwiające drinki, które wprawią w radosny nastrój podczas każdego spotkania.