Przejdź do treści
Pisz

W pobliżu Pisza - restauracja nad jeziorem

Podczas wyjazdu na Mazury warto odwiedzić leżący przy jeziorze Roś Pisz. To jedno z największych miast regionu, które swojego mimo rozmiaru nie straciło na uroku i malowniczych krajobrazach. Zachęcamy do odwiedzenia go i skorzystania z pięknego portu i przystani jachtowej oraz innych atrakcji. Kiedy przyjdzie czas na przerwę, zapraszamy do naszej restauracji niedaleko Pisza.

Restauracja - Pisz i okolice

Choć Mazury są pełne lokali gastronomicznych, odwiedzanych i polecanych przez tysiące turystów, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Nasza restauracja leży nad samym brzegiem jeziora, dzięki czemu ma niesamowity klimat. Bliskość natury koi duszę i pozwala się zrelaksować. Po dniach spędzonych w wodzie, na trasie rowerowej czy innych aktywnościach fizycznych, warto pozwolić sobie na odpoczynek przy pysznym jedzeniu. Nasza restauracja w okolicy Pisza to wspaniały wybór na posiłek w czasie zwiedzania Krainy Tysiąca Jezior.

Zachwycające menu

Nasza restauracja położona w pobliżu Pisza serwuje wyłącznie wykwintne potrawy wykonane z najwyższej jakości składników. Idealnie przyprawione, przygotowane z umiejętnościami i pasją, a do tego elegancko podane – właśnie takie są nasze dania. Każde z nich na długo zostanie w pamięci gości. Jeśli masz ochotę udekorować swoją podróż na Mazury wspaniałym posiłkiem, przyjdź do naszej restauracji.

Przystań dla żeglarzy

Przyjęcia okolicznościowe niedaleko Pisza

Nasz hotel i restauracja to również doskonałe miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych. W przestronnej, pięknej przestrzeni każde wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Piękno natury, bliskość kojącej wody, do tego gustowny wystrój i komfortowe wyposażenie pozwala cieszyć się spędzonym u nas czasem. Zachęcamy do kontaktu w kwestii organizacji wesela, rocznicy, komunii, ale także imprezy firmowej.

Domek 4-osobowy BASIC

Przytulny domek czteroosobowy z łazienką i klimatyzacją

Domek 6-osobowy BASIC

Przytulny domek sześcioosobowy z łazienką i klimatyzacją

Domek 4-osobowy SUPERIOR

Komfortowy domek sześcioosobowy z łazienką i klimatyzacją