Przejdź do treści
Ruciane Nida

Hotel w pobliżu Rucianego-Nidy

Ruciane-Nida to malownicza miejscowość położona nad Jeziorem Nidzkim. Choć jest niewielka, stanowi popularny i lubiany przez turystów przystanek podczas podróży przez Warmię i Mazury. W okresie wypoczynkowym to miasteczko tętni życiem i jest wypełnione ciekawymi atrakcjami. Port jachtowy i wypożyczalnia sprzętu wodnego zapewniają masę zabawy dla wszystkich miłośników żeglarskich klimatów. Kajaki to propozycja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na wodzie. Pływanie po mazurskich jeziorach to natomiast niesamowite doświadczenie pozwalające na pełne zanurzenie w naturalnym pięknie regionu. Jeśli szukasz dogodnego noclegu niedaleko Rucianego-Nidy, nasze domki letniskowe nad jeziorem będą doskonałym wyborem!

Noclegi nad jeziorem

Kraina Tysiąca Jezior obfituje w zapierające dech w piersiach widoki. Wiele małych miasteczek lub wsi skrywa w sobie niezwykłe tajemnice. Przykładem jest Ruciane-Nida, którego port jachtowy to prawdziwa perełka dla miłośników rejsów. Rejs katamaranem i inne formy aktywnego wypoczynku czekają w tym urokliwym mieście.

Wyjazd na Mazury to okazja do cieszenia się jeziorami i rzekami, dlatego polecamy skorzystać z oferowanych w Rucianym-Nidzie wodnych atrakcji. Jedną z nich jest wypożyczalnia kajaków i sprzętu wodnego, która zapewnia wiele godzin zabawy. Do tego jest jeszcze kąpielisko, atrakcyjne restauracje i nie tylko. Ta niewielka miejscowość położona tuż nad jeziorem jest też idealnym miejscem do spacerów i pięknym tłem dla fotografii. Warto poświęcić czas, by zobaczyć Ruciane-Nidę – nasz nocleg jest tuż niedaleko.

Przystań dla żeglarzy

Ruciane-Nida - atrakcyjny hotel w okolicy

Marina Śniardwy to hotel i domki kempingowe do wynajęcia. Całość leży tuż nad największym jeziorem w Polsce. Oferujemy piękne, spokojne miejsce, w którym można solidnie wypocząć. Nasze domki nad jeziorem i apartamenty są komfortowe i przyjazne, zapewniają pozytywne wrażenia zarówno podczas wakacji całą rodziną, jak i romantycznego wyjazdu we dwoje. Hotel w okolicy Rucianego-Nidy to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą być blisko atrakcji miast. Nocleg u nas to gwarancja odpoczynku wzmocnionego bliskością natury i zjawiskowym widokiem na Śniardwy. Zapraszamy do wspaniałego hotelu niedaleko Rucianego-Nidy!

Domek 4-osobowy BASIC

Przytulny domek czteroosobowy z łazienką i klimatyzacją

Domek 6-osobowy BASIC

Przytulny domek sześcioosobowy z łazienką i klimatyzacją

Domek 4-osobowy SUPERIOR

Komfortowy domek sześcioosobowy z łazienką i klimatyzacją