Przejdź do treści

Przystań dla żeglarzy

Zacumuj na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Przystań Marina Śniardwy

Przystań znajduje się w Nowych Gutach, we wschodniej części jeziora Śniardwy, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W Marinie może zacumować około 15 jednostek. Dla żeglarzy dostępne są: prąd, woda, sanitariaty, plaża. Na miejscu jest również restauracja i bar.

Cennik 2023

REZYDENCI – JACHTY ŻAGLOWE I MOTOROWE
Postój sezonowy (01.05.2023 – 30.09.2023) 4500 zł
PORT
Cumowanie dobowe*120 zł

*Cena zawiera: miejsce w porcie do godziny 13:00, prąd, woda, śmieci, wc, miejsce do mycia naczyń; dodatkowo płatne PRYSZNICE (1zł=1 minuta wody – automat wrzutowy)

KISS & SAIL
Postój do 3 godzin bezpłatnie
Prąd 20 zł/godz.
Woda 20 zł
Śmieci 20 zł

Przystań żeglarska w mazurskich Nowych Gutach - idealne miejsce na odpoczynek​

Nasza przystań żeglarska, położona we wschodniej części jeziora Śniardwy, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, to idealne miejsce dla żeglarzy poszukujących spokojnego miejsca na odpoczynek na lądzie w malowniczej okolicy. Na terenie obiektu znajduje się plaża, na której można zrelaksować się i delektować pięknymi widokami jeziora. Dodatkowo, dla miłośników smakowitych posiłków, mamy przytulną restaurację i bar, gdzie serwujemy pyszne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, ciepłe napoje, a także wykwintne alkohole. Każdy miłośnik charakterystycznego klimatu portów jachtowych na Mazurach będzie zachwycony chwilami spędzonymi na terenie naszego obiektu.

Przystań żeglarska w mazurskich Nowych Gutach - idealne miejsce na odpoczynek​

Nasz mazurski port jachtowy oferuje dogodne i wygodne możliwości cumowania zapewniając bezpieczne i stabilne miejsce, gdzie bez obaw można przycumować swoje jednostki. Zapewnienie naszym gościom pełnego komfortu podczas pobytu na przystani to dla nas priorytet. Z tego powodu na terenie mazurskiej przystani zapewnimy możliwość podłączenia jednostek do prądu i wody, co pozwoli na wygodne korzystanie z elektrycznych urządzeń na pokładzie. Sanitariaty, oddalone o około 75 metrów od przystani, są w doskonałym stanie i regularnie utrzymywane w czystości. Dla gości korzystających z naszego cumowania zapewniamy nielimitowany dostęp do tych udogodnień po opłaceniu pobytu w marinie.

Przystań jachtowa dla mazurskich gości jest doskonałym miejscem, gdzie można w pełni cieszyć się urokami jeziora Śniardwy i jego okolicami. Nasza nowoczesna infrastruktura oraz przyjazny personel są gotowi zapewnić Wam najlepsze doświadczenia podczas Waszego pobytu.

Marina Śniardwy to doskonały wybór

Port
15 miejsc do cumowania
Sprzęt wodny
kajaki, rowerki wodne, SUP, katamaran, łódka
Restauracja
pyszne dania i kolorowe drinki
Wędkowanie
możliwość łowienia ryb z pomostu
Plac zabaw
zewnętrzny plac zabaw dla dzieci