Na chwilę relaksu i odprężenia zapraszamy Państwa do naszego SPA. Tutaj z pewnością na drugi plan zejdą sprawy codzienne i stres. Podczas zabiegów na twarz i masaży ciała można zupełnie wyłączyć myślenie i skupić się jedynie na odczuwaniu czystej przyjemności. Zabiegi refleksologii natomiast przyniosą ukojenie dla całego organizmu.

Masaże

Relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem aromatycznego oleju kokosowego lub sezamowego. Każdy ruch podczas masażu stanowi swojego rodzaju rytuał, sposób umożliwiający opiekę nad duchem i ciałem.
Czas trwania 60min – 180zł

Masaż klasyczny całego ciała – dzięki stymulacji tkanki podskórnej i mięśni poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie.
Czas trwania 60min – 170zł

Masaż częściowy ciała – klasyczny lub relaksacyjny – masaż wybranej części ciała, np. pleców lub nóg, pozwalający rozluźnić napięcie mięśniowe lub zregenerować mięśnie.
Czas trwania 30min – 110zł

Terapeutyczny masaż autorski – podczas masażu wykorzystywane są techniki masaży orientalnych, terapii punktów spustowych i tkanek głębokich. Celem masażu jest zniesienie napięć mięśniowych i uzyskanie głębokiego odprężenia.
Czas trwania 40min – 180zł

Zabiegi wymagają rezerwacji z kilkudniowym wyprzedzeniem i przyjmowane są w miarę dostępności.
Zapraszamy do kontaktu, tel. 602 480 448

Refleksologia

Refleksologia polega na używaniu kciuka i palców dłoni w celu właściwego „chodzenia” po mapie naszego systemu umieszczonej na stopach, dłoniach, twarzy i głowie. Poprzez odpowiedni ucisk receptorów potrafi oddziaływać na nasze wnętrze jednocześnie wspomagając powrót do równowagi zdrowotnej i emocjonalnej.

„Masaż to wyrafinowane wcielenie zwykłego dotyku, niesie przyjemność, poprawia kondycję i uwalnia od napięć”.

Zabieg refleksologii doskonale wpływa na rozluźnienie napięć mięśniowych w obrębie całego ciała. Jest niezależną formą terapii wspomagającą medycynę idącą w kierunku pomocy ludziom, których inne metody bardziej konwencjonalne zawiodły.

Zabieg refleksologii stóp
Czas trwania 60min – 160zł

Zabiegi wymagają rezerwacji z kilkudniowym wyprzedzeniem i przyjmowane są w miarę dostępności.
Zapraszamy do kontaktu, tel. 602 480 448

Masaż prenatalny

Masaż dla kobiet w ciąży jest niezwykle popularny w krajach Europy Zachodniej, USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Stanowi obok kontroli lekarskich, szkoły rodzenia i gimnastyki integralny element opieki medycznej w okresie macierzyństwa. Z masażu korzystają kobiety chcące przygotować swój organizm do trudów ciąży, podczas ciąży minimalizować jej niekorzystne aspekty, a po porodzie szybko powrócić do pełni formy. Masaż ciążowy to wspaniała propozycja dla wszystkich kobiet.

Jest to bezpieczny, specjalistyczny masaż pomagający zniwelować ból w specyficznych dla ciąży obszarach narządu ruchu. Bardzo pozytywnie oddziałuje na szereg układów organizmu ciężarnej oraz odżywia, pielęgnuje i zabezpiecza przed negatywnymi zmianami skórę przyszłej mamy.

Masaż jest wykonywany wyłącznie z użyciem kosmetyków dedykowanych specjalnie dla kobiet w ciąży. Znajomość fizjologii ciąży pozwala optymalnie dostosować ten zabieg do aktualnych wymogów i potrzeb Pacjentki. Masaż w okresie macierzyństwa jest szczególnie zalecany przez lekarzy specjalistów ginekologii i położnictwa.

Czas trwania 45min – 160zł

Zabiegi wymagają rezerwacji z kilkudniowym wyprzedzeniem i przyjmowane są w miarę dostępności.
Zapraszamy do kontaktu, tel. 602 480 448

Bańka chińska

Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Czas trwania zabiegu 45min – 150zł

Zabiegi wymagają rezerwacji z kilkudniowym wyprzedzeniem i przyjmowane są w miarę dostępności.
Zapraszamy do kontaktu, tel. 602 480 448

SPA na Mazurach – doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek

Jeśli poszukują Państwo wypoczynku w hotelach SPA na Mazurach to doskonale trafiliście. Marina Śniardwy Resort & SPA to kameralny hotel, położony w urokliwej, zielonej okolicy. Czeka tu na Państwa prywatna piaszczysta plaża, komfortowe pokoje, przygotowane także dla rodzin z dziećmi, sprzęt dla miłośników sportów wodnych i szkółka windsurfingowa. Oferujemy pobyt, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości.